Changzhou Liangru International Trade Co., Ltd

     

Uczciwy dostawca Wzajemne korzyści Biznes, który wygrywa

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

dobra jakość Części maszyn Stenter na sprzedaż
dobra jakość Części maszyn Stenter na sprzedaż
To bardzo szczęśliwy biznes. Lepsza jakość i lepsza obsługa sprawiają, że jestem bardzo zadowolony.

—— ---- Ali (z Egiptu)

Towar jest bardzo dobry. Jesteśmy z Ciebie zadowoleni

—— --- Bilaha (z Pakistanu)

ładne towary miły facet

—— --- Hamed (z Iranu)

Im Online Czat teraz

CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.
CEO ITMA ASIA + CITME 2018 VI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA NA TEKSTYLIĘ - EGIPT INDO INTERTEX 2017-Dżakarta International Expo, Kemayoran Certyfikat

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 8~15
Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%
CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD. znajduje się w mieście Changzhou, w pobliżu Szanghaju w Chinach. Nasza firma specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wszelkiego rodzaju części zamiennych do maszyn drukarskich, farbiarskich i wykańczających. Są to: sito obrotowe, końcówka, szlufka do tkanin, łańcuchy, uchwyty do pinów, tablice zaciskowe, szyny smarne, szyny prowadzące do maszyn stenter. maszyny do merceryzacji, maszyny do wykładania dywanów, maszyny agerowe i wszystkie skrobaki i wsporniki zgarniające / stelaże do płaskich maszyn drukarskich oraz nakładki do maszyn rotacyjnych.

Dysponujemy silnym zespołem inżynierów i szerokimi możliwościami produkcyjnymi, ściśle przestrzegając najlepszych systemów zarządzania jakością i produkując części zamienne najwyższej jakości dla naszych klientów. Mamy kompletne specyfikacje i ponad setki produktów, które pozwalają klientom dostosować ich szeroki wybór. Obecnie części zamienne są eksportowane do ponad czterdziestu krajów i obszarów. Dla klipsa i łańcucha jesteśmy najbardziej technicznie zdolną firmą i jesteśmy największym producentem w Chinach. Nasza jakość części zamiennych wyróżnia się wśród naszych konkurentów. Wszystkich zagranicznych klientów serdecznie zapraszamy do dyskusji z nami na temat naszej działalności, musimy dołożyć wszelkich starań, aby zaoferować najlepszą obsługę, najlepszą jakość i najlepszą cenę, i mamy nadzieję, że uda nam się wygrać busins. Wierzymy, że będziemy mieli dobrą współpracę w ramach naszej doskonałej usługi .

Szczegóły kontaktu
CHANGZHOU LIANGRU INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Liu

Tel: 86-519-86302618; 86-13775108023

Faks: 86-519-86303618

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)